Yhteystiedot

Hallinto:

Toimitusjohtaja, Juho Ruoti
juho.ruoti@reissuruoti.fi

Toimisto:

Liikennepäällikkö, Mika Ruski
mika.ruski@reissuruoti.fi

Liikennejohtaja, Jukka Ruoti
jukka.ruoti@reissuruoti.fi

Talous, Pirjo Saarinen
pirjo.saarinen@reissuruoti.fi

Myynti, asiakaspalvelu, Marianna Ruoti
marianna.ruoti@reissuruoti.fi

Myyntipäällikkö, Veli-Pekka Haikkola
veli-pekka.haikkola@reissuruoti.fi

Sosiaalinen media ja markkinointi, Roope Ikonen
reissuruoti@reissuruoti.fi

Toimistomme on auki klo 8:30 – 16:00
Asiakaspalvelunumerot:
Lahti: 029 170 0120
Helsinki: 029 170 0124
Päivystysnumeromme on auki 24/7, ja siihen numeroon soitot vain kiireellisissä asioissa.

Verkkolaskutusosoite

y-tunnus 0148619-6
OVT tunnus 003701486196
verkkolaskutusosoite 003701486196
välittäjän tunnus NDEAFIHH 003701011385

Yhteydenotto